Hakkımızda

FİRMAMIZ

Servet Oto Kurtarma  kiralık vinç, hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç (mobil crane), kamyonlu vinç chiefessays.net (truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap (hiab), kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir. Servet Oto Kurtarma kiralık vinç hizmetleri Kırıkkale merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve Servet Oto Kurtarma, merkez makine parkından Türkiye’nin tüm bölgelerine 10 – 15 – 20 – 30 – 35 – 55 – 65 ton kapasiteli kiralık vinç ve hiyaplarla vinç kiralama hizmeti vermektedir.

Servet Oto Kurtarma Vinç Kiralama olarak uzun yılların verdiği tecrubesi ile vinç kiralama sektöründe öncü firmamız; kiralık vinç ve hiyap hizmetlerinin yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 500 Ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç ve 75 tona kadar kiralık hiyap (hiab) temin edebilmektedir.

Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap, vinç ikinci el hiyap satış ve teknik destek ve danışmanlık konularında da etkinlik gösteren firmamız, kiralık vinçler ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç ve hiyap parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir. Servet oto kurtarma’nın faaliyet gösterdiği sektörler; oto kurtarma, kiralık vinç, hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı – üstyapı hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir.

Tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı K1 yetki belgesine sahip olup, hiyap vinçdo my homework for me operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Servet Oto Kurtarma’nın kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir.(TEAM PREVENT SERFİFİKALI ve TÜRKAK AKREDİTELİ) Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Projelere Özel Çözümler, koşulsuz müşteri memmuniyeti, toplam kalite yönetimi esaslarında hizmet vermek, sürekli personel eğitimi ve gelişimi için çalışmak, verimli iş yönetimi ile maliyetleri düşürerek çözüm ortağımız olan müşterilerimize reel kazanç sağlamak, Teknolojik gelişmeleri takip ederek alt yapıya yatırım yapmak, araç parkurunu sürekli yenilemek ve geliştirmek, Sektörel olarak konusunda profesyonel bir marka kimlik ve hizmeti yaratmak temel ilkelerimizdir.

лобановский александр фотозаказать жалюзи харьков